#poznajmysię

sprawdź co jest naszą mocną stroną

Top

DST DESIGN
marka Big Wave Group

Działamy na rynku internetowym od 2007 roku. Od samego początku istnienia skutecznie pomagamy polskim firmom kreować wizerunek w Internecie. Obecnie jesteśmy częścią grupy medialnej Big Wave Media sp z o.o. Technologie i trendy w projektowaniu stron internetowych dynamicznie się zmieniają, jednak my nie pozostajemy w tyle, ponieważ ciągle przyświeca nam ten sam cel.

Wieloletnie doświadczenie i sprawdzone metody pracy pozwalają nam kompleksowo obsłużyć każdego Klienta. Zgłaszając się do nas o nic się nie martwisz!

Co nas wyróżnia?


Rozumiemy Internet

Rozumiemy Internet

Internet to stale zmieniające się medium. Wiemy, co zrobić, żeby za nim nadążyć.

10 lat doświadczenia

Doskonale orientujemy się w technologiach i zasadach, które panują w świecie online. Nasza wiedza i doświadczenie gwarantują najwyższą jakość wykonania wszystkich projektów.
Rozumiemy Internet
Rozumiemy Internet

Wysoki poziom wizualny i estetyczny

Bardzo cenimy sobie kreatywność oraz wyczucie estetyki. Zawsze staramy się podążać za najnowszymi trendami w projektowaniu, ale nigdy nie korzystamy z gotowych szablonów. Każdy nasz projekt jest unikalny.

Praktyczne narzędzie

Dysponujemy rozbudowanym systemem zarządzania treścią. Został on zaprojektowany tak, aby umożliwić właścicielowi strony samodzielną edycję tekstów znajdujących się na stronie oraz jej rozbudowę bez potrzeby znajomości języków programowania. Stale rozwijamy nasz produkt.
Rozumiemy Internet
Rozumiemy Internet

Komfort i wygoda

Możemy Ci zaoferować znacznie więcej niż myślisz. Wymyślimy nazwę firmy, zaprojektujemy oryginalne logo, zredagujemy teksty oraz przetłumaczymy je na 15 języków. Powierzając nam realizację strony o nic się nie martwisz.

Wrocław

+48 795-730-370
czynny w dni robocze od 9:00 do 17:00

kontakt@dstdesign.pl

Oddział Kraków

+48 607-390-170
czynny w dni robocze od 9:00 do 17:00

krakow@dstdesign.pl

ponad 10 lat
doświadczenia

W ciągu ostatniej dekady zrealizowaliśmy ponad 100 projektów dla firm z całej Polski. Podążamy za nowoczesnymi technologiami i uważnie obserwujemy zmieniające się trendy w projektowaniu. Dzięki temu realizujemy nawet najbardziej wymagające zlecenia naszych Klientów. Wierzymy, że ciągły rozwój pozwoli nam osiągnąć w kolejnych latach jeszcze więcej ambitnych celów.
Zobacz portfolio

Czy informacje na tej stronie okazały się pomocne?


Katalog stron www Katalog stron katalog stron internetowych www Katalog URL katalog stron internetowych www Katalog SEO katalog stron internetowych www Katalog Targów Ślubnych katalog stron i sklepów internetowych katalog stron www SEO katalog stron internetowych www