coś więcej niż...dobry start

Top

pakietstart plus

Pakiet START PLUS to specjalny pakiet usług przeznaczony dla małych i średnich firm, które dopiero stawiają pierwsze kroki w Internecie. Jest to pakiet START wyposażony w prosty system CMS umożlwiający zarządzanie galerią zdjęć lub aktualnościami.


Co otrzymasz w ramach pakietu START PLUS?

  • unikalny projekt
  • do 5 podstron
  • strona responsywna
  • zarządzanie galerią zdjęć lub aktualnościami
  • edycja danych kontaktowych
  • formularz kontaktowy
  • mapa dojazdu

Co otrzymasz dodatkowo?

  • Pomoc w wyborze oferty hostingu (serwera) i domeny
  • Konfigurację serwera i domeny

Co wyróżnia pakiet START PLUS?


Jakość i unikalność

Jakość i unikalność

Masz pewność, że otrzymasz stronę zaprojektowaną specjalnie dla Twojej firmy. Nigdy nie korzystamy z gotowych szablonów. Zadbamy o każdy detal, ponieważ wiemy, że szczegóły mają znaczenie.

Szybki czas realizacji

Na wykonanie strony internetowej w ramach pakietu START potrzebujemy 14 dni roboczych. Jeśli współpraca z Klientem przebiega sprawnie, czas ten można skrócić się do 10 dni.
Szybki czas realizacji
Niezbędne dodatki

Niezbędne dodatki

Twoja strona otrzyma sprawdzone i niezbędne komponenty: galerię zdjęć, mapę dojazdu oraz formularz kontaktowy. To idealne rozwiązanie na start Twojej firmy w Internecie.

Jedna strona na wszystkie urządzenia

W ramach PAKIETU START otrzymasz stronę internetową dostosowaną do urządzeń mobilnych. Dzięki temu Twoja nowa strona będzie się poprawnie wyświetlać na smartfonach, tabletach i mniejszych ekranach.
Jedna strona na wszystkie urządzenia
Sieci społecznościowe

Sieci społecznościowe

Rozumiemy jaką siłę mają social media. Strona w ramach pakietu START zostanie zintegrowana z profilami Twojej firmy w popularnych serwisach społecznościowych takich jak Facebook, Instagram, Twitter czy Google+.


Pytania dotyczące pakietu START


Edycja strony

Czy taką stronę można później edytować?

Oczywiście! Każda budowana przez nas strona może być w przyszłości zaktualizowana lub przebudowana. Jeśli chcesz mieć możliwość samodzielnej edycji treści, z pewnością zainteresuje Cię nasz pakiet KOMFORT.

Czy mogę zamówić więcej niż 5 podstron?

To nie problem! Napisz nam o tym, gdy będziesz zamawiać pakiet START. Być może zainteresuje Cię również pakiet KOMFORT, dzięki któremu samodzielnie rozbudujesz stronę o nieograniczoną ilość podstron.
Więcej podstron
Mniej opcji

Czy mogę zrezygnować z niektórych dodatków?

Tak! Jeśli nie potrzebujesz wszystkich opcji np. serwisów społecznościowych, galerii zdjęć lub mapy dojazdu, po prostu nam o tym napisz. Przygotujemy odpowiednią ofertę uwzględniając Twoje życzenie.Strony internetowe Wrocław

+48 607 410 520
czynny w dni robocze od 9:00 do 17:00

kontakt@dstdesign.pl

Porozmawiajmy o Twojej stronie

W ciągu ostatniej dekady zrealizowaliśmy ponad 100 projektów dla firm z Polski i Europy. Z chęcią zrealizujemy również Twój.

Zapytaj o ofertę