#start plus

porozmawiajmy o dobrym początku

Top

DST DESIGN
PAKIET START PLUS

Pakiet START PLUS to specjalny pakiet usług przeznaczony dla małych i średnich firm, które dopiero stawiają pierwsze kroki w Internecie. Jest to pakiet START wyposażony w prosty system CMS umożlwiający zarządzanie galerią zdjęć lub aktualnościami.


Co otrzymasz w ramach pakietu START PLUS?

  • unikalny projekt
  • do 5 podstron
  • strona responsywna
  • zarządzanie galerią zdjęć lub aktualnościami
  • edycja danych kontaktowych
  • formularz kontaktowy
  • mapa dojazdu

Co otrzymasz dodatkowo?

  • Pomoc w wyborze oferty hostingu (serwera) i domeny
  • Konfigurację serwera i domeny

Co wyróżnia pakiet START PLUS?


Jakość i unikalność

Jakość i unikalność

Masz pewność, że otrzymasz stronę zaprojektowaną specjalnie dla Twojej firmy. Nigdy nie korzystamy z gotowych szablonów. Zadbamy o każdy detal, ponieważ wiemy, że szczegóły mają znaczenie.

Szybki czas realizacji

Na wykonanie strony internetowej w ramach pakietu START potrzebujemy 14 dni roboczych. Jeśli współpraca z Klientem przebiega sprawnie, czas ten można skrócić się do 10 dni.
Szybki czas realizacji
Niezbędne dodatki

Niezbędne dodatki

Twoja strona otrzyma sprawdzone i niezbędne komponenty: galerię zdjęć, mapę dojazdu oraz formularz kontaktowy. To idealne rozwiązanie na start Twojej firmy w Internecie.

Jedna strona na wszystkie urządzenia

W ramach PAKIETU START otrzymasz stronę internetową dostosowaną do urządzeń mobilnych. Dzięki temu Twoja nowa strona będzie się poprawnie wyświetlać na smartfonach, tabletach i mniejszych ekranach.
Jedna strona na wszystkie urządzenia
Sieci społecznościowe

Sieci społecznościowe

Rozumiemy jaką siłę mają social media. Strona w ramach pakietu START zostanie zintegrowana z profilami Twojej firmy w popularnych serwisach społecznościowych takich jak Facebook, Instagram, Twitter czy Google+.


Pytania dotyczące pakietu START


Edycja strony

Czy taką stronę można później edytować?

Oczywiście! Każda budowana przez nas strona może być w przyszłości zaktualizowana lub przebudowana. Jeśli chcesz mieć możliwość samodzielnej edycji treści, z pewnością zainteresuje Cię nasz pakiet KOMFORT.

Czy mogę zamówić więcej niż 5 podstron?

To nie problem! Napisz nam o tym, gdy będziesz zamawiać pakiet START. Być może zainteresuje Cię również pakiet KOMFORT, dzięki któremu samodzielnie rozbudujesz stronę o nieograniczoną ilość podstron.
Więcej podstron
Mniej opcji

Czy mogę zrezygnować z niektórych dodatków?

Tak! Jeśli nie potrzebujesz wszystkich opcji np. serwisów społecznościowych, galerii zdjęć lub mapy dojazdu, po prostu nam o tym napisz. Przygotujemy odpowiednią ofertę uwzględniając Twoje życzenie.Wrocław

+48 795-730-370
czynny w dni robocze od 9:00 do 17:00

kontakt@dstdesign.pl

Oddział Kraków

+48 607-390-170
czynny w dni robocze od 9:00 do 17:00

krakow@dstdesign.pl

ponad 10 lat
doświadczenia

W ciągu ostatniej dekady zrealizowaliśmy ponad 100 projektów dla firm z całej Polski. Podążamy za nowoczesnymi technologiami i uważnie obserwujemy zmieniające się trendy w projektowaniu. Dzięki temu realizujemy nawet najbardziej wymagające zlecenia naszych Klientów. Wierzymy, że ciągły rozwój pozwoli nam osiągnąć w kolejnych latach jeszcze więcej ambitnych celów.
Zobacz portfolio

Czy informacje na tej stronie okazały się pomocne?


Katalog stron www Katalog stron katalog stron internetowych www Katalog URL katalog stron internetowych www Katalog SEO katalog stron internetowych www Katalog Targów Ślubnych katalog stron i sklepów internetowych katalog stron www SEO katalog stron internetowych www