#współpraca

porozmawiajmy o tym, co możemy stworzyć wspólnie

Top

DST DESIGN
współpraca

Wystarczy, że przekażesz nam kontakt do firmy zainteresowanej naszymi usługami. Zaprojektujemy i zrealizujemy profesjonalną stronę internetową, a Ty dostaniesz prowizję!

Co wyróżnia współpracę z nami?


Bezpieczeństwo

Gwarantujemy bezpieczeństwo

Współpraca opiera się na wcześniej podpisanej umowie pomiędzy nami a Partnerem. Ponadto na koniec każdego miesiąca przesyłamy raport dotyczący poleconych Klientów.

Zapewniamy wysokie wynagrodzenie

Na początku współpracy udzielamy 10% prowizji. Łatwo obliczyć, że za poleconego Klienta, który podpisze z nami umowę na kwotę 3000 zł, Ty otrzymasz aż 300 zł brutto. Interesuje nas tylko kontakt do osoby zainteresowanej. Nie martw się o marketing. Nie musisz nikogo przekonywać. Zostaw to nam!
Wynagrodzenie
Rozumiemy Internet

Jesteś zainteresowany taką współpracą?

Napisz na adres praca@dstdesign.pl.

Wrocław

+48 795-730-370
czynny w dni robocze od 9:00 do 17:00

kontakt@dstdesign.pl

Oddział Kraków

+48 607-390-170
czynny w dni robocze od 9:00 do 17:00

krakow@dstdesign.pl

ponad 10 lat
doświadczenia

W ciągu ostatniej dekady zrealizowaliśmy ponad 100 projektów dla firm z całej Polski. Podążamy za nowoczesnymi technologiami i uważnie obserwujemy zmieniające się trendy w projektowaniu. Dzięki temu realizujemy nawet najbardziej wymagające zlecenia naszych Klientów. Wierzymy, że ciągły rozwój pozwoli nam osiągnąć w kolejnych latach jeszcze więcej ambitnych celów.
Zobacz portfolio

Czy informacje na tej stronie okazały się pomocne?


Katalog stron www Katalog stron katalog stron internetowych www Katalog URL katalog stron internetowych www Katalog SEO katalog stron internetowych www Katalog Targów Ślubnych katalog stron i sklepów internetowych katalog stron www SEO katalog stron internetowych www